İslami Rüya Tabirleri Sitemiz Hoş Geldiniz.

 
Rüyada Tencere görmek, Tencere islami rüya yorumu tabiri anlamı manası
Harflere Göre Sıra : A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z 
Ana Sayfaya Git
Rüyalarınız / Dua İstekleriniz
ruyada kedi ve kopeyin ayaqqablari qotyrduyuny qordym ve o y
Rüyamda sol elimde yarısı kullanılmış diş macunu vard
rüyalarını paylaşmayınız arkadaşlar!!!! yorumlayabil
Iyi günler ben rüyamda yeryüzündeki gökyüzüne doğru
Esim beni birakip giti uc tane cocugum var sizlerden dua bek
Benimde evlilik konuSunda sikintim var Allah buyuktur inshal
KOCAM ÇOK HUYSUZ İİ DVRNSIN BANA DİYE DUA ERERSENIZ İN
Selamınaleykum ben ruyamda ablamin kullandigi arabadaydimar
ben ruyamda yolda bir kız cocuguyla karsılasıorum (cok se
rüyamda babam kuşburnu toplamamı söylüyordu. bende ağa
Merhaba Rüyamda bir vesileyle dualı su içiyorum güya
sizlerden kemel ceceloğlu olarak gönderdiğim rüyamı sit
selamün aleyküm Rüyada oglum işsiz kalmış simit satıy
Ders çalışırken bir tane genç bayan beni gizlice bir d
Selamün aleyküm ben sizlerdn dua istiyorum Allah rızası
rüyamda bir iş yerinin yandığını izliyorum kalabalık
rüyamda düşman olduğum önceden kavgalı olduğum kız
arkadaşmla bilet almışız otobüle gidicektik ama arkada
göğüslerimin ikisinin de de alt alta iki meme ucu gördü
Selamün aleyküm, Ben rüyamda oldugumuz eve misafir gel
Ruyamda evden cikarken bol sütlü bir inek surekli beni tak
Selamın aleyküm ben rüyamda yılan gördüm yılanın az
annemin bir topluluğa yemek pişirdiğini ve o topluluğund
arkadaslar banada dua edin ben depresyon geciriyorum zor gun
Ya bende oglumu emziriodum ama issirarak gögüs ucunu kopar
cinsel organı çok aşırı kıllı olan biriyle ilişkiye
Ruyamda bir ormandaydım ve ormana doqru ilerliyordum ordan
şuan ölü olan dedemi sürekli rüyamda görüyorum
Abi ben rüyamda bi savaş gördüm adı harden savaşı idi
ben rüyamda ölmüs baannemi gördüm bana aciktim diye agl

Son Aramalar:
"Rüyada Tencere Görmek"Rüyada Tencere görmek


Kürsüsünde oturan alime, kuvvete, düşmana galip gelmeye, kadına, Tencere bazen hastaya, tahsildara, vergi memuruna, bakan yahut yargıca, icinde çor.a, yemek yahut et bulunan tencere ağız tadı ile yenilecek hayırlı rızka delalet eder. ( ayrıca Bakınız; Kaab, Tabak, çanak, Çömlek, Tava.)
Hayırlı iş, gelir getiren bir yer ve iş olarak yorumlanır. Tencere rüyaları iyidir ama tencerenin icinde et pişiyorsa hastalığa işaret eder.
Rüyada tencere görmek, ev sahibi veya icinde oturan kiracilarin yakin akrabasindan biri ile tabir olunur. Evinde bir tencere olup etrafina bir takim adamlarin toplanmis oldugunu görenin evinde hasta varsa ölür. bir hastanin kendi tenceresinden yedigini görenin eceli yakindir. Tencereyi degistirdigini görmek ev sahibinin degisecegine isarettir. bir tencerede yemek pistigini görmek eger tencerede etli yemek pisiyorsa, menfaat görmek icin bir kimseyi bu ise memur etmege, eger tencere kaynamiyor ise, bu menfaatin haram olacagina; eger tencerede et yoksa, bir fakire tasiyamayacagi kadar yük teklifinde bulunulacagina delalet eder. bir baska rivayete görede: Rüyada tencere görmek, bllgine isarettir. icinde et v.s. bulunan tencere, ondan yiyen kimse icin faydalara isarettir. ayakli tencere, kocasindan bosanmis kadina isarettir. Tencerenin kaynamasi, o kadinin bosanmasina isarettir. Tencere, malim bütün insanlar icin özellikle komsularinin istifadesine sunan bir adamdir. Tencere, ev islerini gören kimsedir. Tencerede bulunan fazlalik ve eksiklik gibi seyler ev islerine bakan kimseye nispet edilir. Rüyada hasta kimsenin evinde altinda ates yandigi halde icinde ne oldugunu bilmedigi kaynayan tencereyi görmek, tencerenin bulundugu ocak hastanin yatagina; atesin alevlenmesi, hastanin sikinti çekmesine;tencerinin kaynamasi, hastanin izdirabina isarettir. bir kimse rüyada ates yakarak, içerisinde et veya baska yemek bulunan bir tencereyi üzerine koydugunu görse, menfaati icin bir adami tesvik eder.içerisindeki pisen eti yedigini görse temin ettigi menfaatin helal maloldugunu, eger et pismemis ise haram olduguna, tesvikin de giybettenibaret olduguna isarettir. Eger tencereden bir sey yediyse, o kimsenin o gibiseylerden riziklanmasina, bir sey aldiysa, o kimsenin o gibi seylerdenfaydalanmasina ve kendisine düsen mali yigmasina isarettir.Tencerede et ve yemek olmasa, o kimse fakir bir kimseye kudretininyetmeyecegi ve kendisinden hiç bir sekilde faydalanamayacagi bir hizmetiteklif eder. Tencere, kuvvete ve düsmana galip gelmeye isarettir.Bazen tencere Allah (C.C.)in mukadderatina razi olmaya isarettir.Tencere icinde bulunan çorba ve et, münakasa ve düsmanlik olmayanserefli bir riziktir. Rüyada tencere ve tava görmek denizde yolculuk yapankimse icin batmaya isarettir.Bazen tencere ev islerine bakan bir kimseye bazen de hakim, bakan,tahsildar ve vergiye isarettir.
Rüyada bir tencere icinde etli yemek pişirdiğini görmek; helal mala sahip olmaya, boş tencere görmek; bir suçtan dolayı karakola düşmeye, tencerede pişmiş yemek görmek; hazır bir kazanca, tencerenin kırıldığını görmek; işlerinizin bozulacağına işarettir.


Rüyalarınız / Dua İstekleriniz

Yazan : Alper
Selamınaleyküm. ben sevdiğim kızın oturduğu daireye asansörle çıktım ama normalde onların evlerinde asansör yok.asansör evin dış yüzeyine sonradan yapılmış gibiydi. yukarı çıktığımda dışarıyı görebiliyordum. sevdiğim kızın katına geldiğimde onların daireden asansöre bir kapı açıldı elimde orta boy bir çelik tencere vardı içi dolu muydu boş mydu bilmiyorum elimdeki tencereyi sevdiğim kızın kardeşine verdim çünkü asansöre açılan kapıyı o açmıştı.o sıra sevdiğim kız ve ailesi yemek yiyorlardı. sevdiğim kızın kardeşi tam ablasına seslenecekti işaret parmağımla sus işareti yapıp çağırmasına engel oldum öyle uyandım bu rüyanın yorumunu yapabilir misiniz. şimdiden teşekkür ederim.
Yazan : hatice
selamün aleyküm.ben annemin süt aldığını sütü boşaltıp verdiğini gördüm fakat süt tenceresinin içinin kara olduğunu gördüm ayrıca ocaktada içinde yemek olan kapaklı bir tencere daha gördüm.rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Düşlerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz yada Müslüman Kardeşlerimizden Sizler için Dua Etmesini isteyebilirsiniz.

Dua kesinlikle karşılıksız yapılmalıdır bu sayede kabul edilme şansı yükselir. Lütfen sizlerden dua isteyen kardeşlerimize dua etmekden kaçınmayın zira bu da bir nevi sadakadır.
Adınız :
E-mail Adresiniz : Zorunlu Değil
Yazacaklarınız :
Güvenlik Doğrulaması : Bu Sayıların Toplamı Kaçtır: 83 + 48