İslami Rüya Tabirleri Sitemiz Hoş Geldiniz.

 
Rüyada Mantar görmek, Mantar islami rüya yorumu tabiri anlamı manası
Harflere Göre Sıra : A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z 
Ana Sayfaya Git
Rüyalarınız / Dua İstekleriniz
ruyada kedi ve kopeyin ayaqqablari qotyrduyuny qordym ve o y
Rüyamda sol elimde yarısı kullanılmış diş macunu vard
rüyalarını paylaşmayınız arkadaşlar!!!! yorumlayabil
Iyi günler ben rüyamda yeryüzündeki gökyüzüne doğru
Esim beni birakip giti uc tane cocugum var sizlerden dua bek
Benimde evlilik konuSunda sikintim var Allah buyuktur inshal
KOCAM ÇOK HUYSUZ İİ DVRNSIN BANA DİYE DUA ERERSENIZ İN
Selamınaleykum ben ruyamda ablamin kullandigi arabadaydimar
ben ruyamda yolda bir kız cocuguyla karsılasıorum (cok se
rüyamda babam kuşburnu toplamamı söylüyordu. bende ağa
Merhaba Rüyamda bir vesileyle dualı su içiyorum güya
sizlerden kemel ceceloğlu olarak gönderdiğim rüyamı sit
selamün aleyküm Rüyada oglum işsiz kalmış simit satıy
Ders çalışırken bir tane genç bayan beni gizlice bir d
Selamün aleyküm ben sizlerdn dua istiyorum Allah rızası
rüyamda bir iş yerinin yandığını izliyorum kalabalık
rüyamda düşman olduğum önceden kavgalı olduğum kız
arkadaşmla bilet almışız otobüle gidicektik ama arkada
göğüslerimin ikisinin de de alt alta iki meme ucu gördü
Selamün aleyküm, Ben rüyamda oldugumuz eve misafir gel
Ruyamda evden cikarken bol sütlü bir inek surekli beni tak
Selamın aleyküm ben rüyamda yılan gördüm yılanın az
annemin bir topluluğa yemek pişirdiğini ve o topluluğund
arkadaslar banada dua edin ben depresyon geciriyorum zor gun
Ya bende oglumu emziriodum ama issirarak gögüs ucunu kopar
cinsel organı çok aşırı kıllı olan biriyle ilişkiye
Ruyamda bir ormandaydım ve ormana doqru ilerliyordum ordan
şuan ölü olan dedemi sürekli rüyamda görüyorum
Abi ben rüyamda bi savaş gördüm adı harden savaşı idi
ben rüyamda ölmüs baannemi gördüm bana aciktim diye agl

Son Aramalar:
"Rüyada Mantar Görmek"


Rüyada Mantar görmek

ileri gelen insanların sevgisini kazanmış vefalı bir kimseye, hanım tarafından rızka nail olmaya, Mantar yemek helal kazanca delalet eder,Rüyasında mantar gören kişi, yanlış bir takım girişimlerde bulunmuş demektir. Rüyada yenilen mantar bir süre mutluluk veren ancak güzellik getirmeyen bir iş, haram karışmış para demektir. Zehirli mantar toplamak görmek rüyayı görenin başı yanlış işler nedeniyle belaya girecek demektir. Aşın hırslı bir insan olduğunuzun işaretidir. Eğer mantar yediğinizi gördüyseniz, aşk hayatınızda utanç verici ilişkileriniz olacağı anlamına gelir.Hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Tıpa olarak mantar ise güçlü, koruyucu, yardım eden mevki sahibi birisine işaret eder.Rüyada çesitli mantarlar görmek, beklenmeyen ve ümit edilmeyen yerden rizka delalet eder, Mantarin zehirsiz olan çesidi mal, menfaat ve hayir; zehirli çesidi ise zarardir. Mantar yemek ve almak kolay, fakat az bir kazançtir. Bazilarina göre; rüyada mantar görmek zahmet ve zorlukla elde edilen rizka ve bir rivayete göre kötü huya delalet eder. Rüyada mantar alan ve yiyen zahmetle rizkini kazanir. Yahut kötü huylu bir kimseden hakaret görür ve ondan eline biraz mal geçer. Mantarin yenilen cinsini görmek beklenmeyen yerden gelecek rizka delalet eder. bir baska rivayete görede: Rüyada mantar görmek, ileri gelen kimselerin sevdigi vefali bir kimsedir. Bazi tabirciler, mantar kendisinde hayir olmayan birkadindir, dediler. Eger mantar büyük olursa kadinlar tarafindan bir rizka isarettir. Rüyada mantar yedigini gören kimse helalindan mal kazanir. Rüyada zehirsiz mantar görmek, umulmadik yerden mal ve rizka isarettir. Zehirli mantar .zarar ve ziyana isarettir.Rüyada yenilen mantar bir süre zevk veren fakat hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Zehirli mantar topladığını gören kişinin başı bir yolsuzluktan dolayı belaya girer.Rüyada yenilen mantar bir süre zevk veren fakat hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Zehirli mantar topladığını gören kişinin başı bir yolsuzluktan dolayı belaya girer.


bir Başka Kaynağa Göre Manası Şudur:
Rüyada yenilen mantar bir süre mutluluk veren ancak güzellik getirmeyen bir iş, haram karışmış para demektir. Zehirli mantar toplamak görmek rüyayı görenin başı yanlış işler nedeniyle belaya girecek demektir.

Rüyalarınız / Dua İstekleriniz

Yazan : enes
bisi anlamadım
Yazan : deniz
rüyamda mantar toplamak nedir acıklama yaparmısınız.
Yazan : mutlu
merhaba ben bu aynı ruyayı 5 veya 6 kez gordum. ruyamda zehırsız göbek adı verılen mantarı cok buyuk bir çaba içinde kimseye kaptırmak istemeksizin toplamaya calişoyrdum. yanı hepsını toplamaya calısmak istıyordum. bu ruyamın ne anlama geldigi hakkında bır acıklama yaparsanız sevinırım.
Yazan : songül doğru
merhaba.rüyamda ağaç kökünden mantar topluyordum. sonraki günde beyaz bir bohçanın içinde bilezik ve değişik altınlar birileri tarafından getirilip önüme konuyordu. ayrıca kirli ve renkli çamaşırları ayırmak . bunların yorumunu paylaşırsanız sevinirim. iyi çalışmalar. hayırlı günler
Yazan : meryem
merhaba,rüyamda bir tuvaletin içinde yerlerde çocukların yaptığı pisliği temizliyorum, derken kendimi banyoda yıkanırken gördüm.Sonra banyodan çıkıyorum ve küçük bir odanın içinde iç çamaşırlarımla olduğum bir durumda odanın kırık camlarından insanların bulunduğum odaya baktığını görüyüorum ve çok kızıyorum.Bu odayı neden böyle yapmışlar diyorum, Herkes beni görebildiği için hem bakanlara hem odayı yapanlara kızıyorum.yorumlarsanız sevinirim, hayırlı günler.
Yazan : necmettin
sayın adminler rüyamda zehirsiz beyaz mantar topluyorum fakat yanımda birkaç kişi daha var onlarla rekabet içinde hatta birinin önündeki mantarı bile topluyorum değerlendirirseniz sevinirim.
Yazan : esra
merhaba rüyamda mantar çorbası yapıyorum yanmda iş yerınden bayan arkadasım var oda dıor kı ıyyy hıc sevmem dıor bn yınede yapıyorum uzerınde maydonz ıle susluyorum bu yemegı de evde bekleyen bır suru tanımadıgım ınsanlara edeckken uyanıyoorum.. yorumlarsanız çok mutlu olurum...hayırlı günler şimdiden teksrr ederım..
Yazan : BAHTİYAR ÇATAK
bu gece rüayamda bolca kanlıca mantarı topladım.mantar zehirsizdir.
Yazan : kübra
rüyalarını paylaşmayınız arkadaşlar!!!! yorumlayabiliyorsanız kendiniz yorumlayınız yoksa kimseye anlatmayınız. hele de böyle ortamlarda hiç paylaşmayınız. hiç sağlıklı değil çünkü...

Düşlerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz yada Müslüman Kardeşlerimizden Sizler için Dua Etmesini isteyebilirsiniz.

Dua kesinlikle karşılıksız yapılmalıdır bu sayede kabul edilme şansı yükselir. Lütfen sizlerden dua isteyen kardeşlerimize dua etmekden kaçınmayın zira bu da bir nevi sadakadır.
Adınız :
E-mail Adresiniz : Zorunlu Değil
Yazacaklarınız :
Güvenlik Doğrulaması : Bu Sayıların Toplamı Kaçtır: 11 + 41