İslami Rüya Tabirleri Sitemiz Hoş Geldiniz.

 
Rüyada Hurma görmek, Hurma islami rüya yorumu tabiri anlamı manası
Harflere Göre Sıra : A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z 
Ana Sayfaya Git
Rüyalarınız / Dua İstekleriniz
ruyada kedi ve kopeyin ayaqqablari qotyrduyuny qordym ve o y
Rüyamda sol elimde yarısı kullanılmış diş macunu vard
rüyalarını paylaşmayınız arkadaşlar!!!! yorumlayabil
Iyi günler ben rüyamda yeryüzündeki gökyüzüne doğru
Esim beni birakip giti uc tane cocugum var sizlerden dua bek
Benimde evlilik konuSunda sikintim var Allah buyuktur inshal
KOCAM ÇOK HUYSUZ İİ DVRNSIN BANA DİYE DUA ERERSENIZ İN
Selamınaleykum ben ruyamda ablamin kullandigi arabadaydimar
ben ruyamda yolda bir kız cocuguyla karsılasıorum (cok se
rüyamda babam kuşburnu toplamamı söylüyordu. bende ağa
Merhaba Rüyamda bir vesileyle dualı su içiyorum güya
sizlerden kemel ceceloğlu olarak gönderdiğim rüyamı sit
selamün aleyküm Rüyada oglum işsiz kalmış simit satıy
Ders çalışırken bir tane genç bayan beni gizlice bir d
Selamün aleyküm ben sizlerdn dua istiyorum Allah rızası
rüyamda bir iş yerinin yandığını izliyorum kalabalık
rüyamda düşman olduğum önceden kavgalı olduğum kız
arkadaşmla bilet almışız otobüle gidicektik ama arkada
göğüslerimin ikisinin de de alt alta iki meme ucu gördü
Selamün aleyküm, Ben rüyamda oldugumuz eve misafir gel
Ruyamda evden cikarken bol sütlü bir inek surekli beni tak
Selamın aleyküm ben rüyamda yılan gördüm yılanın az
annemin bir topluluğa yemek pişirdiğini ve o topluluğund
arkadaslar banada dua edin ben depresyon geciriyorum zor gun
Ya bende oglumu emziriodum ama issirarak gögüs ucunu kopar
cinsel organı çok aşırı kıllı olan biriyle ilişkiye
Ruyamda bir ormandaydım ve ormana doqru ilerliyordum ordan
şuan ölü olan dedemi sürekli rüyamda görüyorum
Abi ben rüyamda bi savaş gördüm adı harden savaşı idi
ben rüyamda ölmüs baannemi gördüm bana aciktim diye agl

Son Aramalar:
"Rüyada Hurma Görmek"


Rüyada Hurma görmek

Yağmura, Kuran-ı Kerim okumaya, ilim öğrenmeye, dine faydalı işler yapmaya, helal ve güzel rızka, Hurma yemek mala, mevsiminde hurma devşirmek iyi meziyetleri olan bir kadınla evlenmeye, zahmetsiz olarak elde edilecek dünyalığa, imanın tadına varmaya vee dünyalığa, Ham hurma görmek suya muhtaç olanın su bulmasına; bu hurma kızıl ise kanın, sarı ise safranın galebesine, Hacc mevsiminde hurma yediğini yahut ikram edildiğini görmek hacca gitmeye, Kuru bir hurma ağacından üzerine hurma düşmesi ikiyüzlü birinden ilim öğrenmeye, Mevsiminde taze hurma görmek bayındır bir şehirde memuriyete, mevsimi dışında görmek hastalanmaya, Hurma ağacını silkerek üzerine hurma dökülmesi sıkıntı ve kederden kurtulmaya, Hurmanın çekirdeğini çıkarmak çocuğun olmasına, Hurmasalkını aile fertlerinin bir araya gelmesine yahut bereketli kazanca, Hurma satıcısı sünneti bilen ve onu yaşayan kimseye, biriktirilmiş mala, Sarhoş etmeyen hurma şarabı ve hurma yağı alınteriyle kazanılan mala delalet eder.Hurma görmek veya yemek bolluk ve bereketin işaretidir. Rüyada hurma almak ve yemek, helal kazanca, kuru hurma hastalıkların derman bulacağına ve eğlenceli zaman geçirmek anlamına gelir. Rüyada hurma görmek ya da yemek, bolluğun ve bereketin işaretidir.Büyük kısmet, bolluk, para, zenginliktir. Kişinin kısmetinin açılacağı anlamına da gelir.Rüyada görülen hurma, gören icin yagmurdur. Hurma yedigini görmek, sirf kendisi icin olup baskasinin hissesi bulunmayan riziktir. Bazen hurma yemek, Kuran okumaga ve dinine fayda verecek bir seyle tabir edilir. Defnedilmis hurma, biriktirilmis maldir. Dagilmis ve saçilmis hurma, devamli olmayan paradir. Rüyada kendisine hurma getirildigini görse, makam ve rütbe sahibi kimseler tarafindan eline mal geçecegine isaret eder. Kuru bir hurma agacindan, üzerine hurma düstügünü gören kimse, münafik bir kimseden ilim ögrenir. Üzerine hurma düsüren kimse sikinti ve kederli ise ferahlar. bir kimse hurma alip içerisinden çekirdegim çikardigini görse, o kimsenin bir çocugu olur. bir kimse hurma agacindan siyah bir üzüm kopardigini görse, çocugu olur. Hurma, helal ve güzel rizikla da tabir edilir. bir kimse güzel bir hurma yedigini görse, iyi bir söz isitir ve büyük menfaata isarettir. Hurma gömdügünü gören kimse, hazineden yahut yetim malindan mala sahip olur. Yahut mal biriktirir ve o mali gizler. bir kimse bir hurmayi emip baskasina verdigi ve alanin da emdigini görmesi, kendisini diger kimseye bilinen cüzi ber seyde ortak olmasidir. Rüyada hurma yedigini gören, imanin tatliligini bulur. Hurmayi yanp çekirdegim çikaran kimsenin bir çocugu olur. Hurma görmek ya da yemek, bolluğun, bereketin simgesidir.Hurma görmek ya da yemek, bolluğun, bereketin simgesidir.


bir Başka Kaynağa Göre Manası Şudur:
Rüyada hurma almak ve yemek, helal kazanca, kuru hurma hastalıkların derman bulacağına ve eğlenceli zaman geçirmek anlamına gelir.

Rüyalarınız / Dua İstekleriniz

Yazan : nurselin arslantürk
selamun aleyküm ben pazarda bir genci gördüm ve hoşlandım oda bana ilgi gösteriyor ama tanımadığım için pek ilğilenmiyorum ama sevgiye dönüştü geçenlerde tezgahından sebze alıyodum ve ilğilenemedim utandım karşısında sıkıntımda vardı onunda canı sıkıldı ve bana abla diyerekten beni soğutmaya çalıştı kendinden bende ilğimi kestim 2 gün sonra rüyamda pazarda tokalara baktığımı bakarkenden onun ilgisini çekmeye çalıştığımı ve ben tokalara bakarken tezgahını bırakıp benim bulunduğum tezgahın yakınındaki tanımadığı tezgahtarın yaına gelip beni kırdığı için ilgimi çekip gönlümü almaya geldiğini gördüm ama rüyamdda onun bana olan sevgisinin tadı rüyamı kaplamıştı ve saf sevgiydi sonra elimde birden 3 tane hurma belirdi ve yemeye başladım 1 tanesini yedim hurmalar kızıldı ve oruç açılırken yenen hurmadandı hurmayı yerken pazarcı çocuga bakmaya başladım ve hafta sonu pazara tekrar gittiğimde benn kırgın davrandım ve benim gönlümü almak için elinden geleni yaptı ve rüyamdaki gibi yakınıma geldi başka bi gece rüyamda çocuğu evimize getirip komşumuzun oğlu diye anneme tanıştırıyorum normalde annem komşuların çoğunu tanır ve yerde oturmuş birbirimize yılan gibi dolanıyomuş gibi sarılıyoruz tabi biraz edpsiz haller var ama anneme göstermeden bu haller oluyor bi süre sonra annem yanımıza gelip bune böyle kardeş gibi sarılmışsınız birbirinize ayrılın artık diyor normalde annem izin vermrz böyle şeylere bizde ayrılıyoruz çocuk hiç bişi demeden evden çıkıp gidiyor bu gecede rüyamda pazarda yanımdan geçiyor bana bakmadan. sağ elimi uzatım elini tutuyorum sevgiyle ama bana yüz çevirip bakmıyor soğuk davranıyor bu rüyalar ne manaya geliyor açıklarmısınız çok sevinirim her gece rüyalarıma giriyor değişik değişik rüyalar görüyorum canım sıkılıyor cevabınızı bekliyorum allaha emanet olun mail atarsanız sevinirim
Yazan : nurselin arslantürk
selamun aleyküm ben pazarda bir genci gördüm ve hoşlandım oda bana ilgi gösteriyor ama tanımadığım için pek ilğilenmiyorum ama sevgiye dönüştü geçenlerde tezgahından sebze alıyodum ve ilğilenemedim utandım karşısında sıkıntımda vardı onunda canı sıkıldı ve bana abla diyerekten beni soğutmaya çalıştı kendinden bende ilğimi kestim 2 gün sonra rüyamda pazarda tokalara baktığımı bakarkenden onun ilgisini çekmeye çalıştığımı ve ben tokalara bakarken tezgahını bırakıp benim bulunduğum tezgahın yakınındaki tanımadığı tezgahtarın yaına gelip beni kırdığı için ilgimi çekip gönlümü almaya geldiğini gördüm ama rüyamdda onun bana olan sevgisinin tadı rüyamı kaplamıştı ve saf sevgiydi sonra elimde birden 3 tane hurma belirdi ve yemeye başladım ve pazara tekrar gittiğimde benn kırgın davrandım ve benim gönlümü almak için elinden geleni yaptı ve rüyamdaki gibi yakınıma geldi bu gecede rüyamda pazarda yanımdan geçiyor bana bakmadan sağ elimi uzatım elini tutuyorum sevgiyle ama bana yüz çeviriyor (mecaz anlamda) bu rüyalar ne manaya geliyor açıklarmısınız çok sevinirim her gece rüyalarıma giriyor değişik değişik rüyalar görüyorum canım sıkılıyor cevabınızı bekliyorum allaha emanet olun

Düşlerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz yada Müslüman Kardeşlerimizden Sizler için Dua Etmesini isteyebilirsiniz.

Dua kesinlikle karşılıksız yapılmalıdır bu sayede kabul edilme şansı yükselir. Lütfen sizlerden dua isteyen kardeşlerimize dua etmekden kaçınmayın zira bu da bir nevi sadakadır.
Adınız :
E-mail Adresiniz : Zorunlu Değil
Yazacaklarınız :
Güvenlik Doğrulaması : Bu Sayıların Toplamı Kaçtır: 33 + 23