İslami Rüya Tabirleri Sitemiz Hoş Geldiniz.

 
Rüyada Düğün görmek, Düğün islami rüya yorumu tabiri anlamı manası
Harflere Göre Sıra : A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z 
Ana Sayfaya Git
Rüyalarınız / Dua İstekleriniz
ruyada kedi ve kopeyin ayaqqablari qotyrduyuny qordym ve o y
Rüyamda sol elimde yarısı kullanılmış diş macunu vard
rüyalarını paylaşmayınız arkadaşlar!!!! yorumlayabil
Iyi günler ben rüyamda yeryüzündeki gökyüzüne doğru
Esim beni birakip giti uc tane cocugum var sizlerden dua bek
Benimde evlilik konuSunda sikintim var Allah buyuktur inshal
KOCAM ÇOK HUYSUZ İİ DVRNSIN BANA DİYE DUA ERERSENIZ İN
Selamınaleykum ben ruyamda ablamin kullandigi arabadaydimar
ben ruyamda yolda bir kız cocuguyla karsılasıorum (cok se
rüyamda babam kuşburnu toplamamı söylüyordu. bende ağa
Merhaba Rüyamda bir vesileyle dualı su içiyorum güya
sizlerden kemel ceceloğlu olarak gönderdiğim rüyamı sit
selamün aleyküm Rüyada oglum işsiz kalmış simit satıy
Ders çalışırken bir tane genç bayan beni gizlice bir d
Selamün aleyküm ben sizlerdn dua istiyorum Allah rızası
rüyamda bir iş yerinin yandığını izliyorum kalabalık
rüyamda düşman olduğum önceden kavgalı olduğum kız
arkadaşmla bilet almışız otobüle gidicektik ama arkada
göğüslerimin ikisinin de de alt alta iki meme ucu gördü
Selamün aleyküm, Ben rüyamda oldugumuz eve misafir gel
Ruyamda evden cikarken bol sütlü bir inek surekli beni tak
Selamın aleyküm ben rüyamda yılan gördüm yılanın az
annemin bir topluluğa yemek pişirdiğini ve o topluluğund
arkadaslar banada dua edin ben depresyon geciriyorum zor gun
Ya bende oglumu emziriodum ama issirarak gögüs ucunu kopar
cinsel organı çok aşırı kıllı olan biriyle ilişkiye
Ruyamda bir ormandaydım ve ormana doqru ilerliyordum ordan
şuan ölü olan dedemi sürekli rüyamda görüyorum
Abi ben rüyamda bi savaş gördüm adı harden savaşı idi
ben rüyamda ölmüs baannemi gördüm bana aciktim diye agl

Son Aramalar:
"Rüyada Düğün Görmek"


Rüyada Düğün görmek

bir düğünde bulunmak ve bu vesileyle verilen yemekten yemek üzüntü ve kederin gitmesine, Düğün yemeği vermek, insanların işlerini üstlenmeye delalet eder.Mutluluğun geleceğini haber verir. kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir. Mutluluğun geleceğini haber verir. kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir. Rüyada düğün görmek mutluluğun işaretidir. kendinizin evlendiğini gördüyseniz, uzakta yaşayan bir tanıdığınızdan kötü haberler alacağınız anlamına gelir.Kişinin hayatının renkli ve neşeli olacağına, türlü ilginç olaylarla karşılaşacağına işaret eder.Rüyasinda çalgisiz ve eglencesiz yapilan bir dü-gün görmek, hayir, bereket, ferah ve sevinçtir, îçkili, gürültülü, patirtili bir dügün görmek hayir degildir. Hele dügünde oyun olursa musibete delalet eder. Ebu Sait El-Vaize göre: rüyada dügün görmek, dügün sahibi icin musibettir. Dügüne davetli olan icin, yemek yoksa, nese ve sevinçtir. Kirmanîye göre (RA): rüyasinda bir dügünün islerine memur oldugunu gören vefat eder ve cenazesinde akrabalari bu-lunmaz. bir hastanin evinde dügün oldugunu görmek, o hastanin ölümüne delalet eder. "Çesitli çalgilardan bir kaçinin bulundugu bir dügün görmekten ikrah ederim" diyor Kirmanî . Çünkü, dü-günde çalip çagirmak musibet ve hüzünle yorumlanir. Ibni Kesire göre: dügün görmek cenaze ile tabir olunur. kendisinin dügününü yaptigini görenin yakinda cenaze töreni ya-pilir. Oglunu evlendirip dügün yaptigini ve çalgi çaldirdigini gö-ren, oglunun cenaze töreninde bulunur. bir dügüne davetli olup, orada yemek yedigini gören, ölü icin pisirilen yemekten yemis olur. bir baska rivayete görede: bir kimse rüyada bir dügün yemeginde bulunsa veya bizzat kendisi bir dügün yemegi tertiplese, üzüntü ve kederin gitmesine ve halkin kendisine müracaat edecekleri bir rütbe ve makarna isarettir. Bazen de dügün yemegi, üzüntü, keder, el veya dille incitmeye isarettir. Ebu Said elVaizi demistir ki rüyada dügün görmek, dügün sahibi icin musibettir. bir hastanin evinde dügün görmek, o hastanin vefatina isarettir. Bazi töbirciler demistir ki, icinde Islama muhalif oyunlu dügün görmek, kötü bir rüyadir. Çünkü dügünde calip çagirmak musibet ve hüzün ile tabir edilir.Mutluluğun işaretidir. kendi düğününüzü gördüyseniz, uzakta yaşayan bir akrabanızdan kötü haber alacaksınız anlamına gelir.Mutluluğun işaretidir. kendi düğününüzü gördüyseniz, uzakta yaşayan bir akrabanızdan kötü haber alacaksınız anlamına gelir.


bir Başka Kaynağa Göre Manası Şudur:
Mutluluğun geleceğini haber verir. kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir.

Rüyalarınız / Dua İstekleriniz

Yazan : yel,z
kullanılmamış ped görmek ne demektir?yanımda eşim vardı.Onunla beraber bakıyorduk pede.bir peddin içinden birkaç tane daha çıktı. yorumu mail adresime gönderirseniz sevinirim...
Yazan : yeliz
kullanılmamış ped görmek ne demektir?yanımda eşim vardı.Onunla beraber bakıyorduk pede.bir peddin içinden birkaç tane daha çıktı. yorumu mail adresime gönderirseniz sevinirim... ben bu rüyayı uzun zaman önce göndermiştim. Niye yorumu yapılmadığını merak ediyorum????
Yazan : Metin
kullanılmamış ped görmek ne demektir?yanımda eşim vardı. Onunla beraber bakıyorduk pede. Fakat bazıları eşimin pedi olduğunu biliyordu ve pedin eşime ait olduğunu söyleyenler oldu. Cevabınızı bekliyorum.
Yazan : Murat
Annem rüyasında benim düğünümün yapıldığını ve orda bulunduğunu görmüş(ben evliyim) gelinine altın takılmış toprağa düşmüş oda almış gelinine takmış. Aynı gün babamda beni karanlıkta görmüş kötü şeyler okuyorum hayırlara vesile olur inşallah. Allah rızası için yorumlarsanız sevinirim.
Yazan : hacer
2 yıl önce eşimden ayrıldım iki çocuğum var onların geleceğiiçin kpss sınavına girecem lütfen dua edermisiniz ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL EDER İNŞALLAH.
Yazan : Emre COŞGUN
Selamün Aleyküm Değerli İman Kardeşlerim Denizli de moda tasarım branşında çalışan genç tasarımcıyım sizden benim işimde yükselip fakirlere destek olmam için ve kazanacağım paramı hayırlara vesile olmamı sağlamam için dua etmenizi rica ediyorum. Allah dualarımızı Kabul eyleye Emre COŞGUN

Düşlerinizi Bizimle Paylaşabilirsiniz yada Müslüman Kardeşlerimizden Sizler için Dua Etmesini isteyebilirsiniz.

Dua kesinlikle karşılıksız yapılmalıdır bu sayede kabul edilme şansı yükselir. Lütfen sizlerden dua isteyen kardeşlerimize dua etmekden kaçınmayın zira bu da bir nevi sadakadır.
Adınız :
E-mail Adresiniz : Zorunlu Değil
Yazacaklarınız :
Güvenlik Doğrulaması : Bu Sayıların Toplamı Kaçtır: 192 + 419